Doporučujeme

Rulandské šedé, pozdní sběr 2019

Rulandské šedé, pozdní sběr 2019

Polosuché bílé víno s vůní čerstvě upečeného chlebové kůrky, vanilky a hrušky. V chuti intenzivní s tóny meruňky, manga a drobného ovoce. Víno přátelské k veganům.

210,- Kč Detail

5. dubna 2017
Doprava ZDARMA po celé ČR
Doprava ZDARMA po celé ČR Vážení zákazníci, od dnešního dne můžete využít DOPRAVY našich vín ZDARMA. Při objednávce nad 1500 kč neplatíte ani manipulační poplatek!!!
Mé jméno je Tomáš Hajduch a vinařství je mým koníčkem i živobytím. Víno, které chutnáte je vyjádřením mých názorů, zkušeností i aktuálního rozpoložení. V každé skleničce mého vína najdete kus mé osobnosti, radosti a chuti něco dokázat.

Cílem vinařství je motto "Není to jen o víně". Toto heslo v sobě skrývá myšlenku potřást si rukou s každým, kdo naši láhev zakoupí. Rádi se s Vámi o našich vínech pobavíme, spolu ochutnáme či strávíme příjemný večer. 

Naše vinařství najdete v Čejkovicích u Hodonína v ulici Na větřáku. Pokud máte cestu kolem neváhejte zaklepat na dveře. Pro ty, kdo cestu nemají je určen právě tento eshop, na kterém si můžete vybrat vína přesně podle své chuti v klidu domova.

www.vinohajduch.cz